Оголошується набір на участь у тренінгу для фрілансерів «Школа фрілансу».

freelancer
В рамках проекту «Фріланс-майдан» оголошується набір на участь у тренінгу «Школа фрілансу», який відбудеться 27-28 листопада 2015 року у місті Краматорськ.
ЗАВДАННЯ ТРЕНІНГУ – дати учасникам розуміння того, що таке фріланс, які зміни відбуваються у житті людини, яка вирішила змінити роботу найманого працівника на роботу за вільним графіком, які є підводні каміння цієї форми зайнятості, як їх оминути та що потрібно робити, щоб мати постійні замовлення. Тренінг має також розвинути бажання в учасників надалі розвиватися і підтримувати один з одним стосунки.
До участі запрошуються фрілансери, самозайняті особи, які проживають на території Донецької області та прагнуть особистого розвитку.
Участь у тренінгу безкоштовна. При повній участі у тренінгу учасники забезпечуються проживанням, харчуванням, роздатковими матеріалами, компенсація квитків буде проходити тільки за наявністю оригіналів в обидві боки.
Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням http://goo.gl/forms/HE7mlouxsS до 24 листопада 2015 року 24:00. Про результати відбору буде повідомлено 25 листопада 2015 року на електронну адресу кандидата.
За додатковими питаннями та коментарями звертатися до координаторки проекту Наталі Семиволос за електронною адресою — semyvolos.unaedi@gmail.com
Проект «Фріланс-майдан» реалізується за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Уряду Японії.