Школа фрілансу у Краматорську

50_Школа фрілансу 3

 

В рамках проекту «Фріланс-майдан» громадська організація «Українська мережа освіти дорослих та розвитку інновацій» 27-28 листопада 2015 року у місті Краматорськ провела тренінг «Школа фрілансу».

Участь у заході взяло 20 осіб – мешканців Донецької області, які є фрілансерами-початківцями та прагнуть особистого розвитку, фрілансери з досвідом, самозайняті особи.

Протягом тренінгу було розглянуто такі питання: що таке фріланс, які зміни відбуваються у житті людини, яка вирішила змінити роботу найманого працівника на роботу за вільним графіком, які є підводні каміння цієї форми зайнятості, як їх оминути та що потрібно робити, щоб мати постійні замовлення. Учасники отримали багато теоретичних знань, а на практиці закріпили навички. Тренінг розвинув бажання в учасників надалі розвиватися і підтримувати один з одним стосунки.

Цей тренінг – це перший захід, який відбувся на базі коворкінгу «FreeUA – креативний простір», що відкритий в рамках проекту «Фріланс-майдан» за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Уряду Японії.

За додатковими питаннями та коментарями звертатися до керівника проекту Наталі Семиволос за електронною адресою — semyvolos.unaedi@gmail.com