Прес-анонс: відкриття першого коворкінгу у Донецькій області

8 грудня 2015 року в Краматорську о 16.00 відбудеться відкриття коворкінгу «FreeUA – креативний простір». Це перша подібна ініціатива в Донецькій області.

У церемонії відкриття візьме участь Ніл Вокер, координатор системи ООН в Україні, Постійний представник ПРООН в Україні. Також до участі в заході запрошені представники Донецької обласної державної адміністрації та інших установ.

Довідково: Коворкінг «FreeUA – креативний простір» – майданчик для старту та розвитку фрілансерів, що надає можливості для навчання, роботи та обміну досвідом в одному місці. На базі коворкінгу планується створення спільноти активних і цілеспрямованих людей, які готові допомагати один одному в реалізації не тільки економічно вигідних, а й соціально значущих проектів місцевого значення.

Коворкінг (від англ. Сo-working – спільно працювати) – це єдиний майданчик для роботи самозайнятих людей (фрілансерів) у спільному робочому просторі. Також у коворкінгу можливо проведення ділових зустрічей, спеціальних заходів – семінарів, тренінгів, круглих столів, конференцій, прес-конференцій, тощо.

Аналогічний проект здійснено у м. Сєвєродонецьку (Луганська обл.) 

Місце проведення: м. Краматорськ, вул. Леніна, 6

  • Проект реалізований громадською організацією «Українська мережа освіти дорослих та розвитку інновацій» за підтримки ПРООН та Уряду Японії.ков

Запрошуємо взяти участь у заході!###

Контактна інформація:

Наталя Семиволос,

керівник проекту

тел. +380 95 183 72 36

mailto: semyvolos.unaedi@gmail.com