Поради фрілансеру-початківцю.

Є декілька варіантів, bab2619c6d8f4c7d80e5a2fb4b6684dfякими можна заробляти гроші в Інтернеті. Сподіваємося, ви оберете  для себе гідну роботу і не потрапите на виверти шахраїв.

В Інтернеті немає легких грошей
Пам’ятайте, що за легку роботу ніколи не платять великі гроші. Є, звичайно, варіанти, як заробити легко і швидко, але на пристойну суму в такому випадку не розраховуйте. Халяви в Інтернеті немає!
Не намагайтеся заробити на кликанні посилань, читанні пошти, участі або побудові пірамід. Ви тільки втратите багато часу.

Правильний вибір професії в Інтернеті.
Фрілансерам, так само, як і представникам іншої професії, платять тільки за ділові якості і вміння. Тому спочатку треба присвятити чимало часу на самостійне навчання та підвищення рівня свого професіоналізму, щоб у майбутньому вас гідно оцінили. Не хапайтеся за привабливі пропозиції заробити швидко і легко — це обман.
Працюючи фрілансером, необхідно постійно вчитися чомусь новому і більш затребуваному. Починайте з малого і поступово набирайтеся досвіду, але не тільки в одній сфері — освоюйте та інші напрямки. Умінь і знань багато не буває!

Як визначитися?
Існує два основних аспекти, якими керуються при виборі заняття або професії. Одні вважають, що головне — це отримувати хороші гроші. Метою інших є те, щоб робота приносила задоволення. Деяким же вдається поєднувати і те, і інше (це, звичайно, ідеальний варіант). Але, якщо все-таки вам потрібно визначитися, виберете перший варіант. Задоволенням ситий не будеш. Заробляння грошей — основне завдання фрілансера.
Наступним етапом буде вибір справи. Ви повинні зрозуміти, чого ви хочете. Подумайте, чим би ви планували займатися, яким критеріям має відповідати ваша робота. Потім необхідно зібрати всю інформацію зі свого питання і детально розібратися у всьому, розглянути як позитивні сторони, так і негативні. Якщо в даній сфері ви не професіонал, займіться своєю освітою: придбайте необхідну літературу або пройдіть спеціальні курси.
Коли ви будете в собі впевнені, можна запропонувати себе на ринку послуг. Створіть своє резюме і зареєструйтеся на біржі фрілансерів. Спочатку буде важко шукати роботу, але, може, в цьому вам допоможуть друзі або знайомі. Будьте активні, наполегливі — і вам посміхнеться удача!

Скільки платять фрілансеру?
Для зарплати фрілансера природно є межа, але чомусь одним платять більше, а іншим — менше. Нижче представлені приблизні статті доходів за різними сферами зайнятості в Інтернеті.

Перекладачі, копірайтери, рерайтери — це найнизько оплачувані професії. На вищому ступені по оплаті стоять програмісти, дизайнери сайтів. Але це не завжди так. У будь-якому правилі є винятки. Ось, наприклад, іноді рерайтери отримують 1500-2000 доларів на місяць, а це досить непогані гроші. Все залежить від професіоналізму і затребуваності вашої роботи.

Середній бажаний місячний дохід фрілансера-перекладача близько 900-1100 доларів, дизайнерів — 1200-2000, програмістів — 1200-2000 і більше, фотографів — від 900, дикторів — 700, фахівців по обробці відео і аудіо — більше 1400 доларів. Ці дані, звичайно, з часом змінюються, але при виборі професії приблизно орієнтуватися на них можна.

Чим же все-таки керуватися при виборі професії?
Запити у всіх різні. Для багатьох гроші — головна мотивація. Але не варто забувати про те, що фрілансеру складно працювати з нелюбою справою. У фірмі ваш начальник постійно підштовхує вас, змушуючи виконати заплановане в терміни. А коли ви працюєте на себе, важко робити те, що не подобається, адже ви самі обираєте та плануєте свої обов’язки.
Постарайтеся вибрати те, що вам більше до душі. Навіть, якщо в цьому ви не дуже розбираєтеся, не опускайте руки! Витратьте час на навчання та підвищення кваліфікації — це окупиться обов’язково. Заробляти добре можна в будь-якій сфері! Для цього потрібно лише бажання, старанність і працьовитість. Ніколи не здавайтеся і боріться за розпочате вами справу до кінця!

Успіхів!